07-28-2013 18:00 GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 1:0
07-27-2013 17:00 Chojniczanka Chojnice - Kolejarz Stróże 3:1
07-27-2013 18:00 Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 0:5
07-28-2013 12:15 Termalica Nieciecza - Energetyk ROW Rybnik 2:2
07-27-2013 18:00 Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 0:0
07-28-2013 17:00 GKS Tychy - Bogdanka Łęczna 2:0
07-27-2013 15:45 Wisła Płock - Miedź Legnica 2:2
07-28-2013 12:30 Flota Świnoujście - GKS Katowice 1:0
07-27-2013 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Okocimski KS Brzesko 0:2
08-04-2013 18:00 GKS Bełchatów - Okocimski KS Brzesko 1:1
08-03-2013 19:00 GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 2:0
08-04-2013 12:30 Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1:2
08-03-2013 15:45 Bogdanka Łęczna - Wisła Płock 0:2
08-03-2013 16:00 Arka Gdynia - GKS Tychy 3:0
08-03-2013 17:00 Stomil Olsztyn - Energetyk ROW Rybnik 1:1
08-04-2013 12:30 Dolcan Ząbki - Termalica Nieciecza 2:1
08-03-2013 17:00 Kolejarz Stróże - Olimpia Grudziądz 0:1
08-03-2013 17:00 Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 1:2
08-11-2013 12:30 Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów 0:1
08-10-2013 15:45 Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 3:1
08-10-2013 17:00 Termalica Nieciecza - Kolejarz Stróże 2:0
08-10-2013 17:00 Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki 1:1
08-10-2013 17:00 GKS Tychy - Energetyk ROW Rybnik 2:2
08-10-2013 16:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 2:1
08-10-2013 17:00 Flota Świnoujście - Bogdanka Łęczna 1:1
08-09-2013 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 0:0
08-11-2013 12:15 Okocimski KS Brzesko - GKS Katowice 1:1
08-21-2013 18:00 GKS Bełchatów - GKS Katowice 5:0
08-21-2013 18:00 Miedź Legnica - Okocimski KS Brzesko 0:0
08-21-2013 18:00 Bogdanka Łęczna - Sandecja Nowy Sącz 3:0
08-21-2013 18:00 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 3:0
08-17-2013 17:00 Energetyk ROW Rybnik - Wisła Płock 2:2
08-21-2013 18:00 Dolcan Ząbki - GKS Tychy 4:0
08-17-2013 17:00 Kolejarz Stróże - Stomil Olsztyn 1:0
08-21-2013 18:00 Puszcza Niepołomice - Termalica Nieciecza 2:0
08-21-2013 18:00 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1:1
08-24-2013 17:00 Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 0:2
08-24-2013 17:00 Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice 0:0
08-24-2013 17:00 Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 1:1
08-24-2013 17:00 GKS Tychy - Kolejarz Stróże 0:3
08-24-2013 18:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2:2
08-24-2013 17:00 Flota Świnoujście - Energetyk ROW Rybnik 1:1
08-24-2013 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 0:3
08-24-2013 17:00 Okocimski KS Brzesko - Bogdanka Łęczna 1:2
08-24-2013 19:00 GKS Katowice - Miedź Legnica 1:0
08-31-2013 18:00 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2:1
08-31-2013 17:00 Bogdanka Łęczna - GKS Katowice 3:0
08-31-2013 17:30 Arka Gdynia - Okocimski KS Brzesko 1:2
08-30-2013 17:00 Energetyk ROW Rybnik - Sandecja Nowy Sącz 2:3
08-31-2013 17:00 Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście 2:1
08-31-2013 17:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2:0
08-31-2013 17:00 Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 1:1
08-31-2013 17:00 Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 0:1
08-31-2013 17:00 Olimpia Grudziądz - Termalica Nieciecza 2:2
09-07-2013 17:00 Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 1:0
09-07-2013 17:00 Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 0:1
09-08-2013 12:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:1
09-07-2013 18:00 Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 1:0
09-07-2013 17:00 Flota Świnoujście - Kolejarz Stróże 0:2
09-07-2013 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki 1:0
09-07-2013 17:00 Okocimski KS Brzesko - Energetyk ROW Rybnik 0:0
09-18-2013 19:00 GKS Katowice - Arka Gdynia 2:0
09-07-2013 20:00 Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna 1:2
09-14-2013 17:00 GKS Bełchatów - Bogdanka Łęczna 1:1
09-14-2013 17:30 Arka Gdynia - Miedź Legnica 0:0
09-14-2013 17:00 Energetyk ROW Rybnik - GKS Katowice 1:2
09-14-2013 17:00 Dolcan Ząbki - Okocimski KS Brzesko 3:2
09-14-2013 17:00 Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz 0:0
09-14-2013 17:00 Puszcza Niepołomice - Flota Świnoujście 0:1
09-14-2013 17:00 Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock 2:0
09-14-2013 16:00 Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 3:1
09-14-2013 17:00 Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn 3:1
09-21-2013 16:00 Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 2:3
09-21-2013 16:00 GKS Tychy - Termalica Nieciecza 0:3
09-21-2013 18:00 Wisła Płock - Olimpia Grudziądz 0:1
09-21-2013 16:00 Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice 2:0
09-21-2013 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 2:2
09-21-2013 16:00 Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 1:3
09-21-2013 19:00 GKS Katowice - Dolcan Ząbki 3:1
09-21-2013 20:00 Miedź Legnica - Energetyk ROW Rybnik 1:1
10-23-2013 17:00 Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 1:1
09-28-2013 17:00 GKS Bełchatów - Arka Gdynia 0:1
09-28-2013 16:00 Energetyk ROW Rybnik - Bogdanka Łęczna 1:0
09-28-2013 16:00 Dolcan Ząbki - Miedź Legnica 1:4
09-28-2013 16:00 Kolejarz Stróże - GKS Katowice 0:0
09-28-2013 16:00 Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko 4:0
09-28-2013 16:00 Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz 1:0
09-28-2013 16:00 Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście 2:0
09-28-2013 16:00 Termalica Nieciecza - Wisła Płock 0:1
09-28-2013 16:00 Stomil Olsztyn - GKS Tychy 1:1
10-05-2013 15:00 GKS Tychy - GKS Bełchatów 1:3
10-05-2013 18:00 Wisła Płock - Stomil Olsztyn 1:1
10-05-2013 16:00 Flota Świnoujście - Termalica Nieciecza 0:0
10-05-2013 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 2:0
10-05-2013 16:00 Okocimski KS Brzesko - Chojniczanka Chojnice 1:0
10-05-2013 19:00 GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:1
10-05-2013 20:00 Miedź Legnica - Kolejarz Stróże 2:0
10-05-2013 16:00 Bogdanka Łęczna - Dolcan Ząbki 1:1
10-05-2013 17:30 Arka Gdynia - Energetyk ROW Rybnik 0:2
10-12-2013 17:00 GKS Bełchatów - Energetyk ROW Rybnik 2:2
10-13-2013 12:00 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 1:0
10-12-2013 16:00 Kolejarz Stróże - Bogdanka Łęczna 0:1
10-12-2013 16:00 Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1:4
10-12-2013 16:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 1:1
10-12-2013 15:00 Olimpia Grudziądz - Okocimski KS Brzesko 3:1
10-12-2013 16:00 Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1:3
10-12-2013 16:00 Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście 3:1
10-12-2013 15:00 GKS Tychy - Wisła Płock 1:0
10-19-2013 18:00 Wisła Płock - GKS Bełchatów 1:0
10-19-2013 16:00 Flota Świnoujście - GKS Tychy 0:1
10-19-2013 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1:0
10-19-2013 16:00 Okocimski KS Brzesko - Termalica Nieciecza 0:0
10-19-2013 19:00 GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 4:0
10-19-2013 20:00 Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:2
10-19-2013 16:00 Bogdanka Łęczna - Puszcza Niepołomice 2:0
10-19-2013 17:30 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 3:1
10-19-2013 16:00 Energetyk ROW Rybnik - Dolcan Ząbki 2:2
10-26-2013 17:00 GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:0
10-26-2013 16:00 Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik 1:1
10-26-2013 16:00 Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2:5
10-26-2013 16:00 Chojniczanka Chojnice - Bogdanka Łęczna 0:0
10-26-2013 15:00 Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:2
10-26-2013 16:00 Termalica Nieciecza - GKS Katowice 1:3
10-26-2013 16:00 Stomil Olsztyn - Okocimski KS Brzesko 2:0
10-26-2013 14:00 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2:0
10-26-2013 18:00 Wisła Płock - Flota Świnoujście 1:0
11-02-2013 15:00 Flota Świnoujście - GKS Bełchatów 1:1
11-02-2013 15:00 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 2:2
11-02-2013 15:00 Okocimski KS Brzesko - GKS Tychy 0:0
11-02-2013 19:00 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1
11-03-2013 17:00 Miedź Legnica - Termalica Nieciecza 2:0
11-02-2013 15:00 Bogdanka Łęczna - Olimpia Grudziądz 2:1
11-02-2013 17:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3:2
11-02-2013 15:00 Energetyk ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice 0:1
11-02-2013 15:00 Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 1:1
11-09-2013 16:00 GKS Bełchatów - Kolejarz Stróże 0:0
11-09-2013 16:00 Puszcza Niepołomice - Dolcan Ząbki 2:1
11-09-2013 16:00 Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 1:1
11-09-2013 14:00 Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 1:3
11-09-2013 16:00 Termalica Nieciecza - Bogdanka Łęczna 0:1
11-09-2013 16:00 Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 4:2
11-09-2013 13:00 GKS Tychy - GKS Katowice 3:1
11-09-2013 18:00 Wisła Płock - Okocimski KS Brzesko 1:0
11-09-2013 16:00 Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz 1:1
11-16-2013 15:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 2:0
11-16-2013 15:00 Okocimski KS Brzesko - Flota Świnoujście 1:1
11-16-2013 17:00 GKS Katowice - Wisła Płock 1:0
11-16-2013 17:00 Miedź Legnica - GKS Tychy 0:0
11-16-2013 15:00 Bogdanka Łęczna - Stomil Olsztyn 3:0
11-27-2013 17:30 Arka Gdynia - Termalica Nieciecza 1:2
11-16-2013 15:00 Energetyk ROW Rybnik - Olimpia Grudziądz 1:2
11-16-2013 15:00 Dolcan Ząbki - Chojniczanka Chojnice 0:0
11-16-2013 15:00 Kolejarz Stróże - Puszcza Niepołomice 2:3
11-23-2013 12:00 Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów 0:2
11-24-2013 13:00 Kolejarz Stróże - Chojniczanka Chojnice 1:1
11-23-2013 12:00 Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 2:1
11-22-2013 18:00 Energetyk ROW Rybnik - Termalica Nieciecza 2:3
11-23-2013 17:30 Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 3:3
11-24-2013 12:30 Bogdanka Łęczna - GKS Tychy 2:0
11-23-2013 15:00 Miedź Legnica - Wisła Płock 0:0
11-23-2013 17:00 GKS Katowice - Flota Świnoujście 1:1
11-23-2013 12:00 Okocimski KS Brzesko - Sandecja Nowy Sącz 0:0
03-08-2014 13:00 Okocimski KS Brzesko - GKS Bełchatów 0:1
03-07-2014 19:45 Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 1:0
03-08-2014 15:00 Flota Świnoujście - Miedź Legnica 1:0
03-09-2014 12:00 Wisła Płock - Bogdanka Łęczna 0:1
03-09-2014 12:15 GKS Tychy - Arka Gdynia 0:1
03-07-2014 18:00 Energetyk ROW Rybnik - Stomil Olsztyn 0:2
03-09-2014 11:30 Termalica Nieciecza - Dolcan Ząbki 1:0
03-08-2014 12:00 Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże 1:0
03-08-2014 15:00 Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 0:2
03-15-2014 18:00 GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 1:1
03-15-2014 15:00 Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz 1:0
03-16-2014 12:15 Kolejarz Stróże - Termalica Nieciecza 1:1
03-15-2014 15:00 Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn 4:2
03-14-2014 18:00 Energetyk ROW Rybnik - GKS Tychy 1:1
03-14-2014 19:00 Arka Gdynia - Wisła Płock 2:1
03-16-2014 12:30 Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 0:0
03-15-2014 17:30 Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 2:2
03-15-2014 17:00 GKS Katowice - Okocimski KS Brzesko 0:1
03-23-2014 12:30 GKS Katowice - GKS Bełchatów 2:2
03-22-2014 15:00 Okocimski KS Brzesko - Miedź Legnica 0:1
03-23-2014 12:15 Sandecja Nowy Sącz - Bogdanka Łęczna 1:2
03-22-2014 14:00 Flota Świnoujście - Arka Gdynia 0:1
03-22-2014 17:00 Wisła Płock - Energetyk ROW Rybnik 2:1
03-22-2014 13:00 GKS Tychy - Dolcan Ząbki 1:1
03-22-2014 14:00 Stomil Olsztyn - Kolejarz Stróże 2:1
03-23-2014 11:30 Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice 0:0
03-22-2014 14:00 Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:0
03-29-2014 18:00 GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2:1
03-29-2014 15:00 Chojniczanka Chojnice - Termalica Nieciecza 0:1
03-29-2014 15:30 Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0:0
03-30-2014 15:00 Kolejarz Stróże - GKS Tychy 1:0
03-30-2014 12:15 Dolcan Ząbki - Wisła Płock 3:1
03-28-2014 18:00 Energetyk ROW Rybnik - Flota Świnoujście 1:1
03-29-2014 17:30 Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 0:0
03-29-2014 15:00 Bogdanka Łęczna - Okocimski KS Brzesko 2:2
03-29-2014 17:30 Miedź Legnica - GKS Katowice 3:0
04-05-2014 17:00 Miedź Legnica - GKS Bełchatów 0:2
04-05-2014 17:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1:1
04-05-2014 17:00 Okocimski KS Brzesko - Arka Gdynia 0:0
04-05-2014 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Energetyk ROW Rybnik 1:0
04-05-2014 16:00 Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 2:1
04-05-2014 17:00 Wisła Płock - Kolejarz Stróże 1:0
04-05-2014 13:00 GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 5:1
04-05-2014 17:00 Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 0:2
04-06-2014 11:30 Termalica Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2:0
04-12-2014 18:00 GKS Bełchatów - Termalica Nieciecza 1:1
04-12-2014 16:00 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 3:0
04-12-2014 16:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 2:2
04-12-2014 16:00 Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 0:3
04-13-2014 16:00 Kolejarz Stróże - Flota Świnoujście 1:3
04-12-2014 16:00 Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz 2:0
04-11-2014 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Okocimski KS Brzesko 3:0
04-12-2014 17:30 Arka Gdynia - GKS Katowice 3:0
04-12-2014 16:00 Bogdanka Łęczna - Miedź Legnica 2:0
04-19-2014 16:30 Bogdanka Łęczna - GKS Bełchatów 0:2
04-19-2014 17:00 Miedź Legnica - Arka Gdynia 2:1
04-19-2014 15:00 GKS Katowice - Energetyk ROW Rybnik 4:0
04-19-2014 12:30 Okocimski KS Brzesko - Dolcan Ząbki 0:6
04-19-2014 14:00 Sandecja Nowy Sącz - Kolejarz Stróże 1:0
04-19-2014 15:00 Flota Świnoujście - Puszcza Niepołomice 0:1
04-19-2014 17:00 Wisła Płock - Chojniczanka Chojnice 0:2
04-19-2014 15:30 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 0:1
04-19-2014 17:00 Stomil Olsztyn - Termalica Nieciecza 2:0
04-23-2014 18:00 GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn 1:0
04-23-2014 17:00 Termalica Nieciecza - GKS Tychy 2:0
04-23-2014 17:00 Olimpia Grudziądz - Wisła Płock 0:0
04-23-2014 17:00 Chojniczanka Chojnice - Flota Świnoujście 2:1
04-23-2014 16:00 Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 0:1
04-23-2014 16:00 Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2:0
04-23-2014 16:00 Dolcan Ząbki - GKS Katowice 0:0
04-23-2014 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Miedź Legnica 0:3
04-23-2014 18:30 Arka Gdynia - Bogdanka Łęczna 2:1
04-26-2014 17:30 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1:1
04-27-2014 17:00 Bogdanka Łęczna - Energetyk ROW Rybnik 1:2
04-26-2014 19:00 Miedź Legnica - Dolcan Ząbki 0:3
04-26-2014 18:00 GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:2
04-26-2014 17:00 Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice 1:1
04-26-2014 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1:1
04-26-2014 16:30 Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 0:0
04-26-2014 17:00 Wisła Płock - Termalica Nieciecza 1:1
04-26-2014 16:00 GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1:0
05-03-2014 18:00 GKS Bełchatów - GKS Tychy 3:1
05-03-2014 17:00 Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:2
05-03-2014 17:30 Termalica Nieciecza - Flota Świnoujście 1:0
05-03-2014 17:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 3:1
05-04-2014 17:00 Chojniczanka Chojnice - Okocimski KS Brzesko 2:0
05-03-2014 17:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2:2
05-04-2014 17:00 Kolejarz Stróże - Miedź Legnica 1:0
05-03-2014 17:00 Dolcan Ząbki - Bogdanka Łęczna 2:2
05-02-2014 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Arka Gdynia 2:2
05-09-2014 19:00 Energetyk ROW Rybnik - GKS Bełchatów 2:0
05-10-2014 17:30 Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 0:2
05-10-2014 17:00 Bogdanka Łęczna - Kolejarz Stróże 2:0
05-10-2014 19:00 Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 3:0
05-10-2014 19:00 GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 2:1
05-10-2014 17:00 Okocimski KS Brzesko - Olimpia Grudziądz 0:2
05-10-2014 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Termalica Nieciecza 2:1
05-10-2014 17:00 Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 0:0
05-10-2014 17:00 Wisła Płock - GKS Tychy 1:1
05-17-2014 18:00 GKS Bełchatów - Wisła Płock 0:2
05-17-2014 16:00 GKS Tychy - Flota Świnoujście 2:3
05-17-2014 17:00 Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:1
05-17-2014 17:30 Termalica Nieciecza - Okocimski KS Brzesko 2:0
05-17-2014 17:00 Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1:0
05-17-2014 16:00 Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 1:1
05-17-2014 17:00 Puszcza Niepołomice - Bogdanka Łęczna 1:2
05-18-2014 17:00 Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 3:2
05-17-2014 17:00 Dolcan Ząbki - Energetyk ROW Rybnik 0:2
05-21-2014 19:00 Dolcan Ząbki - GKS Bełchatów 2:1
05-21-2014 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Kolejarz Stróże 1:2
05-21-2014 18:30 Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 3:2
05-21-2014 17:00 Bogdanka Łęczna - Chojniczanka Chojnice 2:0
05-21-2014 19:00 Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 1:0
05-21-2014 19:00 GKS Katowice - Termalica Nieciecza 1:1
05-21-2014 17:00 Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn 0:1
05-21-2014 19:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 0:1
05-21-2014 17:00 Flota Świnoujście - Wisła Płock 2:0
05-24-2014 18:00 GKS Bełchatów - Flota Świnoujście 3:0
05-24-2014 17:00 Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 2:0
05-25-2014 12:30 GKS Tychy - Okocimski KS Brzesko 2:0
05-25-2014 14:00 Stomil Olsztyn - GKS Katowice 3:1
05-25-2014 17:00 Termalica Nieciecza - Miedź Legnica 2:0
05-24-2014 17:00 Olimpia Grudziądz - Bogdanka Łęczna 0:1
05-25-2014 17:00 Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia 0:1
05-24-2014 17:00 Puszcza Niepołomice - Energetyk ROW Rybnik 1:1
05-25-2014 17:00 Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki 2:1
05-31-2014 17:00 Kolejarz Stróże - GKS Bełchatów 0:1
05-31-2014 17:00 Dolcan Ząbki - Puszcza Niepołomice 4:2
05-31-2014 17:00 Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice 1:4
05-31-2014 17:00 Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 1:1
05-31-2014 17:00 Bogdanka Łęczna - Termalica Nieciecza 1:1
05-31-2014 17:00 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1:1
05-31-2014 17:00 GKS Katowice - GKS Tychy 3:3
05-31-2014 17:00 Okocimski KS Brzesko - Wisła Płock 1:2
05-31-2014 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście 0:0
06-07-2014 17:00 GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz 4:0
06-07-2014 17:00 Flota Świnoujście - Okocimski KS Brzesko 2:0
06-07-2014 17:00 Wisła Płock - GKS Katowice 1:1
06-07-2014 17:00 GKS Tychy - Miedź Legnica 3:1
06-07-2014 17:00 Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna 1:0
06-07-2014 17:00 Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 4:2
06-07-2014 17:00 Olimpia Grudziądz - Energetyk ROW Rybnik 2:1
06-07-2014 17:00 Chojniczanka Chojnice - Dolcan Ząbki 0:0
06-07-2014 17:00 Puszcza Niepołomice - Kolejarz Stróże 1:2
GKS Bełchatów | 4 |
Sandecja Nowy Sącz | 0 |
Flota Świnoujście | 2 |
Okocimski KS Brzesko | 0 |
Wisła Płock | 1 |
GKS Katowice | 1 |
GKS Tychy | 3 |
Miedź Legnica | 1 |
Stomil Olsztyn | 1 |
Bogdanka Łęczna | 0 |
Termalica Nieciecza | 4 |
Arka Gdynia | 2 |
Olimpia Grudziądz | 2 |
Energetyk ROW Rybnik | 1 |
Chojniczanka Chojnice | 0 |
Dolcan Ząbki | 0 |
Puszcza Niepołomice | 1 |
Kolejarz Stróże | 2 |
1. | GKS Bełchatów | 63 |
2. | Bogdanka Łęczna | 61 |
3. | Dolcan Ząbki | 55 |
4. | Arka Gdynia | 54 |
5. | Termalica Nieciecza | 53 |
6. | Olimpia Grudziądz | 53 |
7. | Wisła Płock | 52 |
8. | GKS Katowice | 46 |
9. | Sandecja Nowy Sącz | 44 |
10. | Miedź Legnica | 44 |
11. | Kolejarz Stróże | 44 |
12. | Flota Świnoujście | 42 |
13. | GKS Tychy | 41 |
14. | Chojniczanka Chojnice | 41 |
15. | Stomil Olsztyn | 41 |
16. | Puszcza Niepołomice | 33 |
17. | Energetyk ROW Rybnik | 33 |
18. | Okocimski KS Brzesko | 23 |