Przed nami kolejny weekend z najniższą klasą rozgrywkowa w naszym województwie. Jak zawsze prezentujemy Wam terminy meczów drużyn z B-klasy.
Brzeg I godz. 17:00
12-05 LZS Kościerzyce - Olimpia II Lewin Brzeski
12-05 LZS Pawłów - LZS Żłobizna
13-05 Błękitni Przecza - Pogoń II Łosiów
13-05 Zryw Szydłowice - LZS Zwanowice
13-05 LZS Skarbimierz - LZS Kruszyna/Prędocin
LZS Lubsza - pauzują
Brzeg II godz. 17:00
13-05 LZS Wojsław - LZS Młodoszowice
13-05 LZS Jankowice Wielkie - LZS Michałów
13-05 LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Wierzbnik
13-05 LZS Wójtowice - LZS Przylesie Dolne
13-05 LZS Gałążczyce - LZS Nowa Wieś Mała
LZS Żelazna - pauzuje
Głubczyce I godz. 17:00
13-05 Egipt Krzyżowice - Fortuna Chomiąża
13-05 Kresowianka Nowa Wieś - LZS Głubczyce-Sady
13-05 Victoria Pomorzowice - Górnik Babice
13-05 LZS Lisięcice - Sparta Zawiszyce
13-05 Stal Grobniki - Benfica Klisino
Głubczyce II godz. 17:00
12-05 Włókniarz Kietrz - Zryw Wysoka
12-05 Sokół Boguchwałów - Troja Włodzienin
13-05 Polonia Ściborzyce Wielkie - Pogoń Wojnowice
13-05 Rolnik Lewice - FC Pilszcz
Piast Raków - pauzuje
Kędzierzyn-Koźle I godz. 17:00
13-05 Odrzanka Dziergowice - LZS Stare Koźle
13-05 LZS Łąki Kozielskie - LZS Kobylice
13-05 Zawisza Stara Kuźnia - Odra Bierawa
13-05 LZS Kotlarnia - Górnik Januszkowice
13-05 Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Śląsk II Reńska Wieś
Ruch Steblów - pauzuje
Kedzierzyn-Koźle II godz. 17:00
12-05 Naprzód Długomiłowice - Fortuna Ostrożnica
12-05 Orzeł Polska Cerekiew - LZS Łężce
13-05 LZS Pokrzywnica - Inter Mechnica
13-05 LZS Gierałtowice - Fortuna Witosławice
13-05 LKS Poborszów - Zryw Pawłowiczki
LZS Maciowkarze - pauzuje
B Kluczbork I godz. 17:00
13-05 LZS Krzywizna - LZS Nasale
13-05 LZS Biadacz - LZS Borkowice
13-05 LZS Ligota Górna - LZS Lasowice Wielkie
13-05 LZS Kujakowice - LZS Ligota Dolna
30-05 LZS Bąków - LZS Gronowice - przełożony
LZS Bogacica - pauzuje
B Kluczbork II godz. 17:00
13-05 LZS Skałągi - Rolnik Paruszowice
13-05 Pogoń Kostów - LZS Komorzno
13-05 MKS Wołczyn - LZS Różnów
13-05 LZS II Proślice - LZS Krzywiczyny
Hetman Byczyna, Pogoń Świniary Wielkie - pauzują
B Kluczbork III godz. 17:00
13-05 LZS Domaradz - Wiking Polkowskie
13-05 LZS Ligota Wołczyńska - Lew Szymonków
13-05 LZS Łączany - Polonia Domaszowice
13-05 Kłos Rychnów - Sporting Woskowice Małe
30-05 Polonia Wołczyn - LZS Radomierowice - przełozony
LZS Zawiść - pauzuje
B Kluczbork IV godz. 17:00
13-05 Zryw Wojciechów - Pogoń Mikowice
13-05 LZS Biestrzykowice-Miodary - Omega Krasowice
13-05 GKS Starościn - Bizon Bąkowice
13-05 LZS Smarchowice Wielkie - LZS Świerczów
Lotnik Miejsce - pauzuje
B Nysa I godz. 17:00
13-05 Metalowiec Łambinowice - LZS Kępnica
13-05 LZS II Kałków - LZS Sękowice
13-05 KS Lubiatów - Grom Mroczkowa
13-05 LZS Dziewiętlice - LZS Czarnolas
13-05 LZS Wierzbno - Plon Skoroszyce
LZS Włodary-Węża, Handlowiec Domaszkowice - pauzują
B Nysa II godz. 17:00
13-05 GLKS Kamiennik - Strażak Lipniki godz. 14:00
13-05 LZS Kamienica Nyska - LZS Morów-Koperniki
13-05 KS Nowy Świętów - Błękitni Biskupów
13-05 LZS Ujeździec - Meteor Jasienica Dolna
13-05 LZS Wierzbięcice - Czarni II Otmuchów
LZS Jędrzychów, Podzamcze Nysa - pauzują
B Nysa III
12-05 Polonia Głuchołazy - Rolnik Lasocice
13-05 LZS Polski Świętów - LZS Siestrzechowice
13-05 LZS Trzeboszowice - LZS Gościce 3-0 vo
13-05 LZS Karłowice Wielkie - LZS Łąka-Jodłów
13-05 LZS Maciejowice - Atom II Grądy-Goświnowice
LZS Gryżów, Czarni Korfantów - pauzują
B Olesno godz. 17:00
13-05 Budowlani Strojec - LZS Zębowice
13-05 LZS Wojciechów - LZS Radłów
13-05 Piast Gorzów Śląski - Albor Borki Małe
13-05 Stobrawa Wachowice - LZS Żytniów
13-05 LZS Kościeliska - LZS Przedmość
13-05 Ceramik Kozłowice - LZS Wichrów
13-05 Prosna Zdziechowice - LZS Borki Wielkie
Motor Praszka - pauzuje
B Opole I godz. 14:00
12-05 LZS Chmielowice - LZS ECOKOM Luboszyce godz. 16:30
13-05 LZS Grudzice - Polonia Prószków
13-05 Fiorentina Nakło - LZS Kosorowice
13-05 LZS Szczedrzyk - Unia Raszowa Daniec
13-05 Skalnik II Tarnów Opolski - Odra Kąty Opolskie
GKS Komprachcice - pauzuje
B Opole II godz. 17:00
13-05 Gazownik II Wawelno - LZS Malerzowice godz. 13:30
13-05 LZS Grodziec - Zieloni Ligota Tułowicka
13-05 LZS Przechód - LZS Krasna Góra
13-05 Orzeł Prądy - Huragan Grabin
Delta Bielice, LZS Tłustoręby - pauzuje
B Opole III godz. 14:00
12-05 Rudatom Kępa - LZS Wrzoski godz, 17:00
13-05 Tempo Opole - Swornica II Czarnowąsy
13-05 Sokół Bierdzany - LZS Mechnice II Dąbrowa
13-05 LZS Budkowice Stare - Start Jełowa
13-05 LZS Zawada - LZS Turawa
Grom Świerkle - pauzuje
B Opole IV godz. 17:00
13-05 LZS Żelazna - LZS Popielów
13-05 LZS Sławice - LKS Stobrawa-Stare Kolnie
13-05 Polonia Karłowice - Bongo Karczów
13-05 Orzeł Mikolin - Bizon Kurznie
13-05 LZS Niewodniki - LZS Narok
LZS Golczowice - pauzuje
B Prudnik I godz. 16:00
12-05 LZS Łąka Prudnicka - Grom Szybowice
13-05 Sudety Moszczanka - LZS Czyżowice
13-05 LZS Dębowiec - LZS Dytmarów
13-05 LZS Niemysłowice - LZS Trzebina
B Prudnik II godz. 16:00
12-05 Polonia Biała - Rolnik Biedrzychowice
13-05 LZS Chrzelice - LZS Rzepce godz. 13:00
13-05 LZS Olbrachcice - Partyzant Kazimierz godz. 14:00
13-05 Racłavia II Racławice Śląskie - LZS Kolnowice
13-05 LZS Ligota Bialska - Radostynia - LZS Zawada
B Strzelce Op. I godz. 17:00
12-05 Adamietz Kadłub - Orzeł Mokre Łany godz. 16:00
13-05 LZS Rożniątów - Czarni Kalinów/Kalinowice
13-05 LZS GKS Izbicko-Otmice - Tempo Grodzisko
13-05 LKS Szymiszów - Zieloni Spórok
13-05 LZS Staniszcze Wielkie - Źródło II Krośnica
13-05 MKS II Gogolin - Huragan Kamionek
B Strzelce Op. II godz. 17:00
13-05 LZS Stary Ujazd - LZS Zimna Wódka
13-05 Plon Błotnica Strzelecka - LZS Poręba
13-05 Sokół Zalesie Śląskie - LZS II Piotrówka
13-05 LZS Olszowa - LZS Kadłubiec
13-05 LZS Kielcza - Rzemiosło Dziewkowice
Błękitni Jaryszów - pauzuje
B Strzelce Op. III godz. 17:00
12-05 LZS Żywocice - LZS Strzeleczki
12-05 LZS Dąbrówka Górna - Kosmos Dobra
13-05 LZS Łowkowice - LZS Nowy Dwór godz. 14:00
13-05 LZS Stradunia - LZS Kujawy
13-05 LZS Obrowiec - LZS Chorula
13-05 LZS Kromołów - Korona Krępna
LZS Rozkochów - pauzuje
fot. blekitnijaryszow.futbolowo.pl
1. | torreador | 307 |
2. | Kisielos | 302 |
3. | Rafik | 296 |
4. | jerzyk5 | 295 |
5. | kajtek56 | 295 |
6. | krzychu8525 | 295 |
7. | polska1981 | 283 |
8. | darro | 276 |
9. | mariuszinho | 261 |
10. | matirapdez | 241 |
Komentarze
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani Zaloguj się