Szukaj klubu:
Login
:
Hasło
:
|
Zarejestruj się
Menu
Opolska Liga - Główna
A klasa I
Centralna Liga Juniorów
B klasa I
III liga opolsko-śląska
Ekstraklasa
Puchar Polski
I liga
IV liga opolska
B klasa II
A klasa II
Współpraca
Oferta reklamowa
A klasa III
B klasa III
Liga okręgowa I
II liga
Liga okręgowa II
B klasa IV
A klasa IV
Redakcja
Dołącz do nas!
A klasa V
B klasa V
A klasa VI
Kontakt
Wyniki na żywo
Wyślij wynik!
Awanse i spadki
2016/2017
IV liga
Juniorzy starsi
Juniorzy młodsi
Trampkarze
Młodzicy
2011/2012
Ekstraklasa
I liga
II liga zachodnia
III liga opolsko-śląska
IV liga opolska
Liga okręgowa I
Liga okręgowa II
A klasa I
A klasa II
A klasa III
A klasa IV
B Brzeg I
B Brzeg II
B Głubczyce I
B Glubczyce II
B Kędzierzyn-Koźle I
B Kędzierzyn-Koźle II
B Kluczbork I
B Kluczbork II
B Kluczbork III
B Kluczbork IV
B Nysa I
B Nysa II
B Nysa III
B Olesno
B Opole I
B Opole II
B Opole III
B Opole IV
B Prudnik I
B Prudnik II
B Strzelce Op. I
B Strzelce Op. II
B Strzelce Op. III
Opolska Liga Juniorów
II liga juniorów I
II liga juniorów II
II liga juniorów III
II liga juniorów IV
A juniorzy Brzeg
A juniorzy Głubczyce
A juniorzy Kędzierzyn-Koźle
A juniorzy Kluczbork
A juniorzy Nysa I
A juniorzy Nysa II
A juniorzy Olesno I
A juniorzy Olesno II
A juniorzy Opole I
A juniorzy Opole II
A juniorzy Opole III
A juniorzy Prudnik
A juniorzy Strzelce Op. I
A juniorzy Strzelce Op. II
Opolska Liga Juniorów Mł.
Juniorzy Młodsi Nysa
Opolska Liga Trampkarzy
Trampkarze Brzeg
Trampkarze Głubczyce
Trampkarze Kedzierzyn-Koźle
Trampkarze Kluczbork
Trampkarze Nysa
Trampkarze Olesno
Trampkarze Opole I
Trampkarze Opole II
Trampkarze Opole III
Trampkarze Strzelce Op.
Tramp 7 Głubczyce
Tramp 7 Kędzierzyn-Koźle I
Tramp 7 Kędzierzyn-Koźle II
Tramp 7 Kluczbork
Tramp 7 Nysa
Tramp 7 Prudnik
Tramp 7 Strzelce Op. I
Tramp 7 Strzelce Op. II
Młodziki Brzeg
Młodziki Głubczyce
Młodziki Kędzierzyn-Koźle I
Młodziki Kędzierzyn-Koźle II
Młodziki Kluczbork
Młodziki Nysa I
Młodziki Nysa II
Młodziki Olesno
Młodziki Opole I
Młodziki Opole II
Młodziki Opole III
Młodziki Prudnik
Młodziki Strzelce Op.
Orlicy Kędzierzyn-Koźle I
Orlicy Kędzierzyn-Koźle II
Orlicy Kluczbork
Orlicy Nysa I
Orlicy Nysa II
Orlicy Strzelce Opolskie
2012/2013
Ekstraklasa
I liga
II liga zachodnia
III liga opolsko-śląska
IV liga opolska
Liga okręgowa I
Liga okręgowa II
A klasa I
A klasa II
A klasa III
A klasa IV
A klasa V
A klasa VI
B Brzeg I
B Brzeg II
B Głubczyce
B Kędzierzyn-Koźle I
B Kędzierzyn-Koźle II
B Kluczbork I
B Kluczbork II
B Kluczbork III
B Nysa I
B Nysa II
B Nysa III
B Olesno
B Opole I
B Opole II
B Opole III
B Prudnik
B Strzelce Op. I
B Strzelce Op. II
Makroregionalna LJS
Makroregionalna LJM
Opolska Liga Juniorów
II liga juniorów 1
II liga juniorów II
II liga juniorów III
II liga juniorów IV
A juniorzy Brzeg
A juniorzy Głubczyce
A juniorzy Kędzierzyn-Koźle
A juniorzy Kluczbork
A juniorzy Nysa I
A juniorzy Nysa II
A juniorzy Olesno
A juniorzy Opole I
A juniorzy Opole II
A juniorzy Opole III
A juniorzy Prudnik
A juniorzy Strzelce Op. I
A juniorzy Strzelce Op. II
Opolska Liga Juniorów Mł.
Juniorzy Młodsi Nysa
Opolska Liga Trampkarzy
Trampkarze Głubczyce
Trampkarze Kluczbork
Trampkarze Olesno
Trampkarze Opole I
Trampkarze Opole II
Trampkarze Strzelce Op.
Tramp 7 Brzeg I
Tramp 7 Brzeg II
Tramp 7 Głubczyce
Tramp 7 Kędzierzyn-Koźle I
Tramp 7 Kędzierzyn-Koźle II
Tramp 7 Kluczbork I
Tramp 7 Kluczbork II
Tramp 7 Nysa I
Tramp 7 Nysa II
Tramp 7 Nysa III
Tramp 7 Opole
Tramp 7 Prudnik
Tramp 7 Strzelce Op. I
Tramp 7 Strzelce Op. II
Tramp 7 Strzelce Op. III
Młodziki Brzeg
Młodziki Kędzierzyn-Koźle
Młodziki Kluczbork
Młodziki Nysa I
Młodziki Nysa II
Młodziki Olesno
Młodziki Opole I
Młodziki Opole II
Młodziki Opole III
Młodziki Prudnik
Młodziki Strzelce Op.
Orlicy Kędzierzyn-Koźle I
Orlicy Kędzierzyn-Koźle II
Orlicy Kluczbork
Orlicy Nysa I
Orlicy Nysa II
Orlicy Olesno
Orlicy Opole I
Orlicy Opole II
Orlicy Opole III
Orlicy Opole IV
Orlicy Opole V
Orlicy Opole VI
Orlicy Strzelce Opolskie
2013/2014
Ekstraklasa
I liga
II liga zachodnia
III liga op.-śl. południe
III liga op.-śl. północ
IV liga opolska
Liga okręgowa I
Liga okręgowa II
A klasa I
A klasa II
A klasa III
A klasa IV
A klasa V
A klasa VI
B Głubczyce
B Kędzierzyn-Koźle I
B Kędzierzyn-Koźle II
B Kluczbork I
B Kluczbork II
B Kluczbork III
B Nysa I
B Nysa II
B Nysa III
B Olesno
B Opole I
B Opole II
B Opole III
B Opole IV
B Prudnik
B Strzelce Op. I
B Strzelce Op. II
B Strzelce Op. III
Centralna Liga Juniorów
Opolska Liga Juniorów
I liga juniorów I
I liga juniorów II
II liga juniorów I
II liga juniorów II
II liga juniorów III
II liga juniorów IV
II liga juniorów V
Makroregionalna LJM
Opolska Liga Juniorów Mł.
I liga juniorów mł.
II liga juniorów mł. I
II liga juniorów mł. II
II liga juniorów mł. III
Opolska Liga Trampkarzy
I liga trampkarzy I
I liga trampkarzy II
II liga trampkarzy I
II liga trampkarzy II
II liga trampkarzy III
II liga trampkarzy IV
II liga trampkarzy V
II liga trampkarzy VI
Młodzicy Brzeg I
Młodzicy Brzeg II
Młodzicy Głubczyce
Młodzicy Opole I
Ekstraklasa gr. mistrzowska
2014/2015
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga opolsko-śląska
IV liga opolska
Liga okręgowa I
Liga okręgowa II
A klasa I
A klasa II
A klasa III
A klasa IV
A klasa V
A klasa VI
B klasa I
B klasa II
B klasa III
B klasa IV
B klasa V
Centralna Liga Juniorów
Puchar Polski
B klasa VI
II liga juniorów mł. I
I liga trampkarzy I
Młodzicy V
2015/2016
IV liga
Liga okręgowa I
Liga okręgowa II
Puchar Polski
III liga opolsko-śląska
KS Pawłów
Nazwa:
KS Pawłów
Liga:
B Opole III
Trener:
-
Terminarz
08-31-2013 17:00 KS Pawłów - Olimpia II Lewin Brzeski 1:6
09-08-2013 17:00 LZS Jankowice Wielkie - KS Pawłów 2:0
09-14-2013 17:00 KS Pawłów - LZS Skarbimierz 0:3
09-22-2013 16:30 LZS Skorogoszcz - KS Pawłów 1:3
09-28-2013 16:30 KS Pawłów - LZS Golczowice 1:4
10-06-2013 16:00 Zryw Szydłowice - KS Pawłów 2:2
10-12-2013 16:00 KS Pawłów - Orlik Michałów 1:3
10-19-2013 15:30 KS Pawłów - Pogoń II Łosiów 0:4
10-27-2013 14:00 LZS Kruszyna/Prędocin - KS Pawłów 3:1
11-02-2013 14:00 KS Pawłów - LZS Zwanowice 1:2
11-10-2013 13:30 LZS Żłobizna - KS Pawłów 2:1
11-16-2013 13:00 KS Pawłów - LKS Stobrawa-Stare Kolnie 0:5
11-24-2013 13:00 LZS Łukowice Brzeskie - KS Pawłów 0:6
03-30-2014 16:00 Olimpia II Lewin Brzeski - KS Pawłów 2:0
04-06-2014 17:00 KS Pawłów - LZS Jankowice Wielkie 1:4
04-13-2014 17:00 LZS Skarbimierz - KS Pawłów 1:0
04-27-2014 17:00 KS Pawłów - LZS Skorogoszcz 2:0
05-01-2014 17:30 LZS Golczowice - KS Pawłów 6:0
05-04-2014 17:30 KS Pawłów - Zryw Szydłowice 3:3
05-11-2014 17:30 Orlik Michałów - KS Pawłów 4:3
06-11-2014 18:00 Pogoń II Łosiów - KS Pawłów 5:3
05-25-2014 17:30 KS Pawłów - LZS Kruszyna/Prędocin 5:1
06-01-2014 17:30 LZS Zwanowice - KS Pawłów 2:0
06-08-2014 17:30 KS Pawłów - LZS Żłobizna 2:3
06-15-2014 17:30 LKS Stobrawa-Stare Kolnie - KS Pawłów 0:3
06-22-2014 17:30 KS Pawłów - LZS Łukowice Brzeskie 3:1
Komu kibicujesz?
Albor Borki Małe [96]
Agfa Prusinowice [62]
FC Pilszcz [35]
OKS Olesno [34]
Odra Opole [33]
Ruch Zdzieszowice [17]
Atom Grądy-Goświnowice [17]
LZS Zawada (k. Opola) [16]
Pogoń Prudnik [14]
Naprzód Ujazd Niezdrowice [13]
Pełna lista
Typer
1
.
torreador
307
2
.
Kisielos
302
3
.
Rafik
296
4
.
jerzyk5
295
5
.
kajtek56
295
6
.
krzychu8525
295
7
.
polska1981
283
8
.
darro
276
9
.
mariuszinho
261
10
.
matirapdez
241
Więcej